+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË ULPIANË

€ 240.00 / muaj
 • ID: 79187
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 40 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit gasonjere në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet mbrapa banesave te llesnes, ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | Banjo |