+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË ULPIANË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 80363
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit gasonjere në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër rrethit te spitalit, e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | Banjo |