+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË ULPIANË

€ 200.00 / muaj
  • ID: 84810
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 25 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit gasonjere në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek fontana, ka nje siperfaqe prej 25m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Banjo |