+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË ULPIANË

€ 150.00 / muaj
  • ID: 86270
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë e tipit gasonjere në Ulpianë. Banesa gjendet tek Laboratori Fati Im, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | Banjo |