+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË ULPIANË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 69304
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 40 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë e tipit gasonjere ne Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | Banjo |