+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE TE PARKU I QYTETIT

€ 200.00 / muaj
 • ID: 76647
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Parku i Qytetit
 • Sipërfaqe: 35 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit gasonjere te Parku i Qytetit, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek busti i Isa Kastratit, ka nje siperfaqe prej 35m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, pa lift, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo | Ballkon |