+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KAT SHTËPIE 2+1 NË QENDËR

€ 260.00 / muaj
  • ID: 85777
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira kat shtëpie 2+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet tek Rruga Haqif Tetova n.23 ka sallon e kuzhin 2 dhoma gjumi dhe banjo, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë |2 Dhoma  Gjumi | Banjo |