+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 350.00 / muaj
  • ID: 69971
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Katë shtëpie 1+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet ne Rr,Hilmi Rakovica, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Në kët çmim pefshihen te gjitha shpenzimet.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |