+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 250.00 / muaj
 • ID: 72085
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Katë Shtëpie 1+1 në Kalabri(Emshir). Shtëpia gjendet Rr.”Rexhep Krasniqi”, afër banesave te Pozhegu Brothers, ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe gjendet ne katin e parë. Kati ka hyrje të veçantë dhe hapësirë të sigurtë parkimi si dhe oborr për shfrytëzim sipas dëshirës. Ne çmim përfshihen dhe shpenzimet e ujit dhe mbeturinat.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |