+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 1+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 350.00 / muaj
  • ID: 81065
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lagjja e spitalit
  • Sipërfaqe: 85 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Katë Shtëpie 1+1 në Lagjen e Spitalit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet mbrapa Eulex-it, ka nje siperfaqe prej 85m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |