+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 1+1 NË MATIN 1

€ 190.00 / muaj
 • ID: 73178
 • Prona: Shtëpi
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Katë shtëpie 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet ne Rr.Ernest Koliqi, ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe gjendet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |