+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 1+1 NË QENDËR

€ 230.00
  • ID: 71546
  • Prona: Banesë
  • Oferta: Kontraktuar!
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 70 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Katë Shtëpie 1+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Xhamija e Llapit, ka nje siperfaqe prej 70m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon parking per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo |