+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 200.00 / muaj
  • ID: 71767
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Katë Shtëpie 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet ne Rr.Rexhep Malam, afër rrethit, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |