+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 2+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 180.00 / muaj
  • ID: 84607
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lagjja e spitalit
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Katë Shtëpie 2+1 në Lagjen e Spitalit, me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet afër restaurant Castel, ndodhet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo |