+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 2+1 NË MATIN 1

€ 270.00 / muaj
 • ID: 81251
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Katë Shtëpie 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi . Shtëpia gjendet në Rr.”Muharrem Fejza”, afër marketit Spar, ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |