+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 2+1 NË MATIN 1

€ 300.00 / muaj
 • ID: 81349
 • Prona: Shtëpi
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Katë Shtëpie 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet afër Mama Mantia, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të, është e mobiluar në tërësi dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |