+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 2+1 NË MATIN 1

€ 300.00 / muaj
  • ID: 77139
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Katë Shtëpie 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet afër shkolles Pavarsia, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Në çmim perfshihen dhe shpenzimet e ujit dhe rrymës.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |