+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 3+1 NË AKTASH

€ 270.00 / muaj
  • ID: 66182
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Aktash
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira katë shtëpie 3+1 në Aktash, me kushte shumë te mira banimi. Kati i shtëpis ka nje siperfaqe prej 100m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo |