+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 4+1 NË ULPIANË

€ 400.00 / muaj
  • ID: 78234
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Katë Shtëpie 4+1 në Ulpianë, me kushte shumë te mira. Shtëpia gjendet ne Rr.Ilaz Kodra, afër “Stepia d’arra”, mund te leshohet për ndonjë zyre për kontabilitet , call centër ose dhe per banim, është gjysëm e mobiluar.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 4 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |