+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 100M2 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 350.00 / muaj
  • ID: 75452
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal 86M2 në Arbëri(Dragodan). Lokali gjendet tek ministria e shëndetsis, ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, i gatshem per zhvillim e bizneseve te ndryshme.