+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 100M2 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 850.00 / muaj
 • ID: 76210
 • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira lokal në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira. Lokali gjendet tek Hotel Nartel, ka nje siperfaqe prej 100m2, dhe i gatshem per zhvillim e bizneseve te ndryshme.