+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 100M2 NË PEJTON

€ 1,000.00 / muaj
  • ID: 70958
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qyteteza Pejton
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira lokal në Pejton, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet përball Keds, ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, me nje lokacion shumë te pershtashem per zhvillim e veprimtarive te ndryshme biznesore.