+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 100M2 NË ULPIANË

€ 275,000.00
  • ID: 73584
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje Lokal më Ulpianë. Lokali ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe është i gatshem per zhvillim e veprimarive biznesore. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.