+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 112M2 NË RRUGËN C

€ 700.00 / muaj
  • ID: 76142
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga C
  • Sipërfaqe: 112 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Rrugën C, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet tek banesat e Rukollit, ka nje siperfaqe prej 112m2, është ndertim i ri dhe e gatshme per zhvillim e bizneseve te ndryshme.