+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 114M2 NË RRUGËN B

€ 1,200.00 / muaj
  • ID: 82035
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga B
  • Sipërfaqe: 114 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Rrugën B, me kushte shumë te mira. Lokali ka nje siperfaqe prej 114m2 dhe është i sapo renovuar dhe i pershatshem per veprimtari te ndryshme biznesore.