+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 118M2 NË BREGUN E DIELLIT

€ 385,000.00
  • ID: 74675
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Sipërfaqe: 118 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje Lokal në Bregun e Diellit, Lokali posedon 118m2, ku 64m2 prej tyre jan terasë, dhe ndodhet ne katin përdhes, gjendet ne nje lokacion shumë te pershtatshem dhe mjaft te frekuentuar.