+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 124M2 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 800.00 / muaj
  • ID: 66711
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 124 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira lokal në Arbëri(Dragodan). Lokali gjendet përball Ambasades se Amerikes dhe komunes se re, ka nje siperfaqe prej 124m2 dhe është i renovuar plotsisht i gatshem per zhvillimin e veprimtarive te ndryshem biznesore.