+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 125M2 NË FUSHË KOSOVË

€ 100,000.00
  • ID: 74745
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 125 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje Lokal në Fushë Kosovë. Lokali gjendet ne Rr.”17 Shkurti”, Objekin Mendi 3, ka nje siperfaqe prej 125m2 ku 70m2 gjendet ne katin përdhes dhe 55m2 janë ne Podrum. Lokali është ndertim i ri dhe i gatshem per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme biznesore.