+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 140M2 NË ARBËRI(DRAGODAN)

Me marrëveshje
 • ID: 82403
 • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 140 m²
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira. Lokali gjendet në Rr.”Ferid Curri”, përballë Minimax dhe Viva Fresh Store, ka nje siperfaqe prej 140m2, është i përshtatshëm për zyrë apo veprimtari tjera biznesi, Ka hapesirë parkingu para lokalit dhe ka çasje direkte në rrugën kryesore.

Renditja : 4 hapësira pune | Depo | Banjo |