+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 150M2 NË FUSHË KOSOVË

Me marrëveshje
  • ID: 69125
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 150 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Lokal në Fushë Kosovë. Lokali ka nje siperfaqe prej 150m2, është i renovuar dhe lokacion shumë të përshtatshëm dhe mjaftë të frekuentuar dhe qasje të shpejtë në rrugët kryesore.