+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 160M2 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 1,000.00 / muaj
  • ID: 76677
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 160 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira. Lokali gjendet tek Furra Premium, ka nje siperfaqe prej 160m2 dhe gjendet ne katin e 2-të.