+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 168M2 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 500.00 / muaj
  • ID: 72956
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Sipërfaqe: 168 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Lagjen Prishtina e Re, me kishte shumë te mira. Lokali gjendet ne kompleksin Roni Premium, ka nje siperfaqe prej 168m2, është ndertim i ri dhe i gatshem per zhvillim e bizneseve te ndryshme.