+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 196M2 NË FUSHË KOSOVË

€ 950.00 / muaj
  • ID: 75441
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 196 m²
  • Banjo: 2
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal 196m2 në Fushë Kosovë. Lokali gjendet ne Rr.Enver Maloku, afër shkolles Mihal Grameno, ka gjithsejt 196m2 dhe lehtesisht ndahet ne dy lokale njeri 128.5 m2 si dhe 67.5 m2 si dhe nje terase e mbuluar per shfrytezim rreth 30m2.