+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 202M2 NË FUSHË KOSOVË

Me marrëveshje
  • ID: 75141
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 202 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje Lokal në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet tek Euromed, ka nje siperfaqe prej 202m2 dhe gjendet ne katin përdhes.