+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 20M2 NË VELANI

€ 200.00 / muaj
  • ID: 76973
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Velania
  • Sipërfaqe: 20 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Velani, me kushte shumë te mira banimi. Lokali ka nje siperfaqe prej 20m2, i renovuar komplet dhe i gatshem per zhvillim e bizneseve te ndryshme.