+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 251M2 NË MATIN 1

€ 1,000.00 / muaj
  • ID: 68002
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 251 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira lokal ne lagjen Mati 1. Lokali gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, ka nje siperfaqe prej 251m2 dhe gjendet në katin përdheses, lokali është në fazën finale të përfundimit dhe është i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie