+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 285M2 NË RRUGËN C

€ 4,500.00 / muaj
  • ID: 79066
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga C
  • Sipërfaqe: 285 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Rrugën C, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet ne kompleksin e “BTP Holding “, ka nje siperfaqe prej 285m2 dhe ndodhet ne katin përdhes, është ndertim i ri dhe i gatshem per zhvillim e bizneseve te ndryshme.