+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 30M2 NË FUSHË KOSOVË

€ 200.00 / muaj
  • ID: 75205
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 30 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet mbrapa Euro Med, ka nje siperfaqe prej 30m2, është ndertim i ri dhe i gatshem per gjdo lloj veprimtarie biznesore.