+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 312M2 NË MATIN 1

Me marrëveshje
  • ID: 75058
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 312 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohen per Qira Lokale në Matin 1, me kushte shumë te mira. Lokalet gjendet ne kompleksin Pika 4A, jan tri lokale me siperfaqe prej 133m2, 136m2, 43m2 dhe mund te leshohen komplet me kërkes te klientit.