+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 36M2 NË ULPIANË

€ 400.00 / muaj
  • ID: 83935
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 36 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Ulpianë. Lokali gjendet tek banesa e Lesnes, ka nje siperfaqe prej 36m2, është ne renovim e sipër dhe punimet pritet te perfundojn se shpejti.