+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 37M2 NË TOPHANE

€ 200.00 / muaj
  • ID: 78286
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Sipërfaqe: 37 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Tophane, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet ne Rr.”Lidhja e Lezhës”, ka nje siperfaqe prej 37m2 dhe ndodhet ne katin përdhes, është ndertim i ri dhe i gatshem per zhvillim e bizneseve te ndryshme.