+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 46M2 NË VELANI

€ 300.00 / muaj
  • ID: 80424
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Velania
  • Sipërfaqe: 46 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Velani, me kushte shumë te mira. Lokali ka nje siperfaqe prej 46m2 dhe ndodhet ne katin e parë. Lokali është i gatshem për zhvillimin e veprimtarive te ndryshme biznesore.