+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 48M2 NË ULPIANË

€ 480.00 / muaj
  • ID: 60276
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 48 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira lokal me siperfaqe 48m2 ne Ulpianë. Lokali gjendet ne Rr.Imzot Nikë Prela, dhe gjendet ne katin e 2-të, Lokali është i sapo renovuar, pajisur me kondicioner dhe nxemje.