+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 500M2 NË VETERNIK

€ 2,000.00 / muaj
  • ID: 67738
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Veternik
  • Sipërfaqe: 500 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Lokal 500m2 ne Veternik. Lokali gjendet ne komplesksin Iliria, ka nje siperfaqe prej 500m2 dhe gjendet ne katin përdhesë.

Renditja : Hapsirë Pune | Ballkon | Parking |