+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 50M2 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 100.00 / muaj
  • ID: 68026
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Sipërfaqe: 50 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira lokal në Kalabri(Emshir). Lokali gjendet tek banesat e Arabve, ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet ne katin përdhes.