+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 52M2 NË KALABRI(EMSHIR)

Me marrëveshje
  • ID: 74882
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Sipërfaqe: 52 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje Lokal ne Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira. Lokali gjendet afër kolegjit UBT, ka nje siperfaqe prej 52m2, është ndertim i ri dhe i gatshem per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme biznesore.