+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 55M2 NË RRUGËN C

€ 500.00 / muaj
  • ID: 71702
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga C
  • Sipërfaqe: 55 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Lokal në Rrugën C, me kushte shumë te mira. Lokali ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe gjendet ne kompleksin Euro Abi i cili gjendet ne rrugën kryesore, i gatshem per zhvillim i gjdo lloj bisnesi.