+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 56M2 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 300.00 / muaj
  • ID: 69025
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lagjja e spitalit
  • Sipërfaqe: 56 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira lokal në Lagjen e Spitalit. Lokali gjendet ne Rr.Prekazi, mrapa restaurant Lorianos, ka nje siperfaqe prej 56m2 dhe ka qasje te shpejt ne rruget kryesore.