+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 60M2 NË BREGUN E DIELLIT

€ 400.00 / muaj
  • ID: 73019
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Sipërfaqe: 60 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet ne kompleksin VA Residence 1, ka nje siperfaqe prej 60m2, është ndertim i ri dhe i gatshem per zhvillim e bizneseve te ndryshme.