+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 64M2 NE RRUGËN B

€ 550.00 / muaj
  • ID: 66534
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga B
  • Sipërfaqe: 64 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira lokal ne Rrugën B. Lokal gjendet ne Rr.Jakovë Xoxa, kompleksi Blini 4, ka nje siperfaqe prej 64m2. Lokali ka qasje ne dy anet me pamje nga rruga dhe nga parkingu me hapsire gjelberuese. Sistemin e ngrohjes e ke me Termokos.